top of page
שנות הקסם

דף הבית > מוזיקה > שנות הקסם - מופע טריו אקוסטי סוחף!

שנות הקסם - Wonder Years
מופע טריו אקוסטי סוחף!

שנות הקסם - מופע טריו אקוסטי סוחף - כחול ירוק הפקות

חברי ההרכב: 

ליאור סקר - שירה וגיטרה.

שגיא אחיאל - שירה וגיטרה.

דן קרפמן - שירה וגיטרה בס.

"שנות הקסם" הוא הרכב שנולד מתוך התשוקה להביא אל הבמה את אהבת המוזיקה שחולקים חבריו. במשך למעלה מ-20 שנות נגינה משותפת הם פיתחו ביניהם חיבור מוזיקלי חזק, וצליל המבוסס על השילוב ההרמוני בין שלושה קולות ושלוש גיטרות.
חברי ההרכב מקפידים לשים במרכז את המילים, הלחנים ואת רוחם של המבצעים המקוריים, אך באותה עת מעניקים פרשנות אוהבת למוזיקה, ומבצעים אותה כאילו הייתה שלהם. "שנות הקסם" שולטים במגוון עצום של שירים וסגנונות - משנות ה-60' לשנות ה-90' ועד ימינו, עברית ואנגלית -  וירכיבו עבורכם מיקס שיתאים לאופי האירוע ולטעמכם.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המופע המרכזי - לועזי/עברי
מופע הדגל הוא מיקס מגוון של שירים מתקופות שונות וסגנונות שונים. מתוך מאגר של מאות שירים אפשריים, נצא למסע מוזיקלי חוצה זמן ומקום - עברית ואנגלית, משנות ה-60' עד שנות ה-90' ועד ימינו. עבור כל הופעה נתפרת רשימת שירים שהכי תתאים לקהל ולסוג האירוע, ואפשר שתגלוש אל אסוציאציות או אל בקשות מהקהל - זה תלוי בכם ובזרימה של הערב.


שירים לדוגמא:
It Must Be Love ברוש Crazy Little Thing Called Love ערב של יום בהיר Losing My Religion וביניהם Wild World נאחז באוויר Layla כל דבר קט Get Up Stand Up אני אוהב אותך Harvest Moon כולם יודעים Rolling In The Deep עד מחר Space Oddity רוני I Talk To The Wind הולך בטל Nights In White Satin זה מכבר • Wish You Were Here איך זה שכוכב Beautiful Boy שלח לי מלאך God Only Knows

ערב עברי | תוצרת מקומית
ואיך אפשר בלי לשים דגש מיוחד על התוצרת המקומית?
עברית היא שפת האם שלנו, גדלנו על מוזיקה ישראלית, ואנחנו שמחים על כל הזדמנות להפליג בים המוזיקה הנפלאה שנוצרה פה במשך השנים. ניתן כבוד לשלל אמנים ואמניות ישראלים מכל הזמנים, ובמיוחד - לשפה העברית.


אמנים לדוגמא:
שלום חנוך אריק איינשטיין יהודית רביץ גידי גוב מתי כספי יצחק קלפטר קורין אלאל מאיר בנאי שמוליק קראוס מאיר אריאל לאה שבת אלון אולארצ'יק יזהר אשדות פורטיסחרוף תמוז אריאל זילבר אהוד בנאי שלמה ארצי גזוז משינה אביתר בנאי איפה הילד כוורת רוקפור אסף אמדורסקי צליל מכוון ערן צור אפרים שמיר אביב גפן ירמי קפלן ועוד…

שנות הקסם - כחול ירוק הפקות

 המלצות: 

 ״ההרכב "שנות הקסם: של ליאור, שגיא ודן הגיע אלינו למופע מחווה לשירי הביטלס. חוץ מהביטלס הם ניגנו גם את האחים אייברי, אלביס, ריי צ'ארלס, סיימון וגרפונקל וכן שירים של פול וג'ון. הדיירים לא נתנו לחבר'ה לרדת מהבמה וביקשו עוד ועוד שירים. כמה קסם היה בערב הזה.״ | ענת מייק, אחוזת צהלה, תל אביב.

  "השנה קיימתם את מופע הפתיחה לסדרת "בוקר של תרבות" בבית הפנאי. המופע הוגש בצורה מקצועית, אתם צוות מעולה ונעים מאוד לעבוד איתכם. המנויים שלנו הביעו את הנאתם מהשירה, הנגינה, בחירת השירים וקטעי הקישור. ברצוני להודות לכם על האירוע.״ | ספיר קמחי, בית הפנאי, נס ציונה.
  ״אירוע יום הולדת 70 לביטלמן מושבע לא יכול היה להיות מושלם יותר! "שנות הקסם" נתנו שואו מטורף ובכישרון עצום סחפו איתם את כל הקהל במסע קסום אל התקופה הכי טובה של המוזיקה. הקהל שר, רקד, התלהב והתרגש - במה שהתחיל כמו אירוע יום הולדת ובזכות "שנות הקסם" הפך להופעת זאפה פרטית." | ארז גוטרמן, הופעה ביתית, הוד השרון.

bottom of page