דף הבית > מוזיקה > הכי ישראלי

הכי ישראלי | מופע השירים היפים של המוזיקה הישראלית

הכי ישראלי |  השירים היפים של המוזיקה הישראלית | כחול ירוק הפקות
מחרוזת החלונות הגבוהיםהכי ישראלי
00:00 / 02:52
חלליתהכי ישראלי
00:00 / 00:58
הכי ישראלי - ברושהכי ישראלי
00:00 / 00:42
ערב של יום בהירהכי ישראלי
00:00 / 00:58

מופע שהוא מסיבה אנרגטית, שמחה ומלהיבה, עם הרמוניות נפלאות שיגרמו לכם לשיר את הלהיטים הגדולים והיפים של המוזיקה הישראלית.

המופע בהתאמה אישית וניתן לבחור את השירים שאתם אוהבים במיוחד, מתוך למעלה מ-100  שירים שמבצעת  הלהקה.

חברי ההרכב:

נועם פנחסוב | שירה וגיטרה

זמר-יוצר, מוזיקאי, מלחין, פזמונאי ומפיק מוזיקלי. מוביל את המופע המצליח "שרים אריק איינשטיין" כעשר שנים. נועם החל דרכו המוזיקלית במקום נעוריו מושב חניאל בעמק חפר. בימים אלה הוציא את אלבומו החמישי "פסקול על חיי".

שירי שחר | שירה

זמרת יוצרת , שחקנית וקרקסנית . גדלה בבית מוזיקלי ארצישראלי ומופיעה כבר מעל לעשור יחד עם אחיה בערבי שירה בציבור. בימים אלו עובדת על אלבום EP ראשון.

ענת ורמוט | שירה וסקספון

מוזיקאית, יוצרת וסקסופוניסטית נולדה וגדלה בבית שבו המוזיקה זורמת בוורידים ובנשמה.

​כרמל סינטר | כלי הקשה

אמנית כלי הקשה וקצב, מנגנת על כ20 כלים הקשה שונים, מתעסקת בתחום הבמה והמוזיקה כבר יותר מעשור, מלווה בקצב להקות שונות, ושותפה ללהקת מתופפות שעושה מופעי קצב וריקוד. את הדרך לקצב עשתה דרך הטיולים בעולם וביבשות השונות כשבכל מדינה למדה כלי מקצב, ותרבות מוזיקלית.

 ניתן להזמין מופע טריו.

שירים לבחירה בהתאמה אישית לאירוע שלכם!   

אהבה ממבט ראשוןאהבה קצרהאהבת נעורייאהבת פועלי הבנייןאהובתיאוהב להיות בביתאור הירחאחרי 20 שנהאינך יכולהאם כבר לבדאמונה עיוורתאמסטרדםאמרו לואני גיטרהאני ואתהאני שוב מתאהבבאביבבגלגול הזהבגללךבורחבלדה בין כוכביםברושג'סיקהגיטרה וכינורדומינוהחדר האינטימיהיא כל כך יפההיא לא יודעת מה עובר עלייהיום יום הולדתהכוכבים דולקים על אש קטנההכוס הכחולההכי יפה בעולםהכעסהשיר שלנוהשמלה ממדרידוביניהםזה הכל בשבילךזה כל הקסםזה מה נשארחלום כחולחלליותיו-יהיותר טוב כלום מכמעטיקירתייש בי אהבהיש לי יום הולדתכבודכל השבוע לךכשאת בוכהלאונרדולאט לאטליבך כמו קרחלמאיה יש אקדחמדוע לא באתמדינה קטנהמה אתה עושה כשאתה קם בבוקרמונסוןמחפש תשובהמישהו שומע אותימכה אפורהמלך העולםממעמקיםמסמרים ונוצותמקסיקומתחת לשמייםמתי נתנשקנאחז באווירנגנו לי שיר אחרנחמד נחמדניצוצותנתתי לה חייסיבה טובהסיווןסאן פרננסיקוסע לאטעוד ניפגשעונותעוף גוזלעושים אהבהעל הרצפהעל קו הזינוקערב אבודערב של יום בהירערב של שושניםפצעים ונשיקותפרפריםצליל מכווןצרות טובותקח לך אישהרונירוצי שמוליקרק אל תלכישבירשברי את הטלוויזיהשוב לא שקטשובי אל ביתישיר השיירהשיר ישןשכשנבואשלח לי מלאךשנים חסומות שקיעתה של הזריחהתגידי שטובתחזור תחזור.