דף הבית > הרצאות  > יואל שרון > פריצת הגבולות שלך מחלום למציאות

יואל שרון

פריצת הגבולות שלך מחלום למציאות

משבר להזדמנות סיפור חיים מעורר השראה 

יואל שרון, יזם חברתי ויוצר קולנוע, נכה צה"ל בעקבות פציעה במלחמת יום הכיפורים עם סיפור חיים יוצא דופן. למרות המגבלה הגופנית הקשה עשה פריצות דרך רבות בחייו האישיים, מקצועיים, חברתיים וציבוריים.

 

ספורט אתגרי, יזמות חברתית ויצירתיות הם כנראה הצדדים הבולטים באישיותו של יואל. כיוצר קולנוע וכמייסד ומנהל עמותת אתגרים, הוזמן להרצות רבות בנושאים מגוונים ובפני קהלים שונים:

”ממשבר להזדמנות“

חשיבה מחוץ לקופסה, יצירתיות, על יוזמה, על תעוזה, להעז לחלום, כיצד ליצור פריצות דרך משמעותיות בחיים, ממשבר להזדמנות, על התגברות על מכשולים, על מנהיגות, מוטיבציה, מצויינות, מימוש פוטנציאל ועוד. ההרצאות מלוות בדוגמאות אישיות ובקטעי סרטים.

"המדינה שבדרך – יומן מסע" (סדרה תיעודית 2010)

פתאום באמצע החיים, קם אדם ומחליט לצאת למסע חייו... שלושה חודשי מסע על אופני יד לאורכה ולרוחבה של ישראל הפכו לסדרה תיעודית מצליחה, מרגשת ומפתיעה.

מתוך הביקורת - "אירוע טלוויזיוני נדיר... הדבר הקרוב ביותר ליצירה הספרותית שכתב עמוס עוז "פה ושם בארץ ישראל"...לעיתים נדירות החיים מזמנים לנו סצנות חזקות כל כך... הצופה לא יכול שלא לבכות את שהיה ויהיה... קשה שלא להתאהב ביואל שרון... הלב מתכווץ אתו... הערכים שלו מעוררים הזדהות ובקלות..."

ההרצאה משלבת קטעים מתוך הסדרה התיעודית ועוד. יואל שרון יוצר קשר בלתי אמצעי מהיר עם קהליו ומצליח לרגש, להלהיב ולהוביל לתובנות מדהימות על החיים של כל אחד מהמאזינים. חוויה בלתי נשכחת! 

לקבלת שירות יוצא דופן, התקשרו אישית למני אלבז 050-5337269 לתיאום החוויה הבאה שלכם.