תמי סירקיס

הרצאה

תזונת הפליאו - טרנד חולף או תזונת העתיד ?

הרצאה עתירת מידע ודלת קלישאות על תזונה עתירת שומנים ודלת פחמימות. הרצאה מבוססת מחקרים על הנושא החם של עולם האוכל – תזונת פליאו. מה ההבדל בין מזון לאוכל? האם שומן משמין? מה עושות לנו הפחמימות? ולמה ספירת קלוריות היא שטות?

הרצאת מבוא על תזונת ״אוכל אמיתי״, בה הופכים את פירמידת המזון האמריקאית ומנפצים כמה מיתוסים על הדרך. בסוף ההרצאה תדעו מהי תזונת פליאו ולמה כדאי להתנסות בה? מאלו חמשת מזונות חייבים להיפרד כדי להימנע מסרטן, אלצהיימר, סוכרת ואירוע לב? אתם מוזמנים לשחות נגד הזרם, יחד נשבור כמה פרדיגמות ונבריא את עצמנו עם אוכל בריא, פשוט וטעים. גם אם לא תשנו כלום – טוב שתהיה לכם דעה בנושא.

אנו מקיימים יום כיף וטיול קולינרי בצפון הארץ בנושא פליאו - התקשרו לקבלת פרטים.

תמי מביאה לכל ההרצאות והופעות שלה את ההומור הטבעי שלה יחד עם חוכמת חיים של "אימא" במשרה מלאה, שאוהבת לבשל ולארח. זאת, מבלי להזניח קריירה אקטיבית בתחומי הכתיבה העיתונאית, הפקות טלביזיה, הופעות בפני קהל ומתן ייעוץ שיווקי-קולינרי לחברות מסחריות.

 

תמי מציעה הרצאות, סדנאות ומופעי "סטנד-אפ קולינרי" כשבכולם מבט משועשע ומרענן על אוכל, בני אדם והקשרים ביניהם. התכנים של תמי מתאימים למגוון אירועים: החל ממסיבות פרטיות, אירועי קהילה וספריות וכלה בכנסים מקצועיים ותוכן העשרה לארגונים ולחברות.

לקבלת שירות יוצא דופן, התקשרו אישית למני אלבז 050-5337269 לתיאום החוויה הבאה שלכם.