מאיר ישראל סיפור הרוק הישראלי

צילום: מרגלית חרסונסקי

לפרטים והזמנות:

____


   

מאיר ישראל המתופף האגדי במופע
נותן ברוק סיפור הרוק הישראלי

מופע שירים וסיפורים על השירים של גדולי הרוק הישראלי מכל הזמנים כגון: תמוז, אריק איינשטיין, שמוליק קראוס, מאיר אריאל ועוד.

חברי ההרכב:

מאיר ישראל: תופים שירים וסיפורים ו  מיכה מיכאלי: בס ו אייל בן המוריה: שירה גיטרה ו יואב זילברשטיין: קלידים

המתופף והיוצר מאיר ישראל מגיש את סיפור הרוק הישראלי ואת החוויות האישיות שלו מאחורי השירים הגדולים של מהפכת הרוק בישראל.

בימי תמוז הפך ישראל מילד הפלא של להקות הקצב לנגן מבוקש מאוד בהקלטות ובהופעות חיות בכל תחומי המוזיקה הישראלית. בסוף שנות ה-70 הוא ניגן כמעט עם כל הזמרים והלהקות הבולטים בארץ של התקופה: מיקי גבריאלוב, אריק איינשטיין ושלום חנוך, דורי בן-זאב, דויד ברוזה, יוני רכטר, דני ליטני, חנן יובל, שלמה יידוב, אסתר ואפרים שמיר, אושיק לוי, גידי גוב, גזוז, אריק רודיך ורבים אחרים. יש אומרים שמאיר הקליט כ- 50,000 שירים אבל הוא עצמו כבר הפסיק לספור.

מאיר ישראל, מלווה בצוות נגנים משובחים על הבמה (נגן הבס המיתולוגי מיכה מיכאלי, הגיטריסט העולה אייל בן המוריה, ויואב זילברשטיין גאון המחשבים וקלידן ההרכב) ומספר באמצעות הקריירה הארוכה שלו את סיפור הרוק הישראלי. את הדרך שעשה הז'אנר הזה מימי האקורדיון והחלילית של הצ'יזבטרון, דרך הלהקות של מועדון הקליפסו ברמלה, דרך אריק איינשטיין ועד לימינו. ישראל, חולק את זיכרונותיו עם הקהל מימי הקלטות השירים שלימים הפכו לנכסי צאן ברזל ברוק הישראלי, וההופעות ברחבי הארץ עם האייקונים של המוזיקה הישראלית.

 

'נותן ברוק' המופע, נולד מתוך חיבור בין ישראל למוזיקאים המגוונים שבהרכב, והוא רץ בחודשים האחרונים ברחבי הארץ, ממלא אולמות וקוצר תשבחות. 

צור קשר

ת.ד 18 קיבוץ כפר חרוב   1293200

טל: 1700-50-50-58

נייד: 050-5337269

פקס: 077-4701756

b-green@014.net.il

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
© כל הזכויות שמורות לכחול ירוק בע"מ 2016